Shtatë ditë e humbur, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçares

Pas shtatë ditësh kërkime ekipet e shpëtimit në Turqi kanë gjetur trupin e pajetë të një vajze vetëm tre vjeçe.

Sipas mediave vendase mësohet se ajo ishte shpallur e humbur shtatë ditë më parë, teksa familja menjëherë njoftoi policinë duke i thënë se nuk kishin gjurmë të së voglës së tyre.

Policia po heton shkaqet e ngjarjes dhe nëse është ushtruar dhunë ndaj fëmijës për të kuptuar edhe rrethanat, në të cilat ajo vdiq.

E FUNDIT/ Shtatë ditë e humbur, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçares - Abc  News

Share With:
Translate »
154 Views