Shtatzania ka neps, Ronaldo dhe Georgina në restorantin më të mirë të Madridit

Futbollisti i shumëpërfolur Cristano Ronaldo është duke shijuar një kohë të bukur këtë ditë të sotme me të dashurës e tij shtatzënë në restorantin më të mirë të qytetit.
E dashura e tij Georgina Rodriguez është në pritje të një femijë nga Cristiano dhe sëbashku më këtë ai bëhet babi i 4 fëmijëve.
Gjinia nuk është e konfirmuar ende por ata duken shumë të lumtur në krahë të njëri – tjetrit.
Postimi i Cristianos:

Having lunch in the best restaurant in town!???

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Share With:
Translate »
596 Views