Shtatzënë apo jo, moderatorja sapo shpërndau ftesat e dasmës

Është një ndër moderatoret më pozitive të ekranit shqiptar, ndërksa pak kohë më parë u bë qendra e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj dhe supozimeve për një shtatëzani të mundshme.
Por kësaj here Jona Spahiu sapo u mbylli gojën të gjithëve!
Jona na la të kuptohet se lajmi për martesë nuk ishte gënjeshtër, sepse ajo dhe partneri i saj Frenkli po martohen. Ajo e theu heshtjen përmes fotos së ftesave.
Një “F” për Frenkli dhe një “J” për Jona të shkruara me të bardhë mbi kutitë e zeza do shkojnë në shtëpitë e miqve.
Kjo tregon që joo vetëm që paska dasmë po qenka edhe afër fare.

Share With:
Translate »
765 Views