Shtatzëne me fëmijën e dytë, Valdrina në gjendje të keqe shëndetësore: Nuk e di qysh kam me përjetu…

Valdet dhe Valdrina janë cifti i njohur në rrjete sociale.

Ata janë shumë aktiv duke ndarë shumë gjera private me ndjekësit besnik që i kanë përkrahur nga dita e pare.

Ata kanë një vajzë të vogël ndërsa janë në pritje të fëmijës së dytë.

Valdrina ka publikuar një foto ku shihet duke marrë infuzion derisa tregon se ishte e sëmurë.

‘Sot natën jam kanë në spital se kam pas shumë dhimbje (jo të lindjes) në bark pa ndërpre.

Nata u kan horror edhe më e keqja është që nuk mundesha me u ndal tu kajt se jam hala e traumatizume prej lindjes të parë.

Nuk e di qysh kam me përjetu lindjen e dyt, plus sot dojm me ja festu ditëlindjen qikes e dekorimi ëstë aty e une hala shtrit pa hanger pa pi sen’ ka shkruar ajo krahas fotos.

Ndërsa ajo mori mesazhe të shumta mbështetëse nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Share With:
Translate »
30 Views