Shtëpia e Kylie mbytet në lule për mirseardhjen e vogëlushes

Për nëntë muaj rresht, ylli televiziv Kylie Jenner e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë. Këto ditë, përmes një postimi që bëri në rrjete sociale, Kylie ka habitur të gjithë me atë që kumtoi. Ajo bëri të ditur se është bërë nënë duke sjellë në jetë një vajzë, duke mos bërë shumë detaje të ditura rreth saj.  Kemi parë urimet nga motrat, nëna dhe babai, si dhe reagimin emocionues të partnerit të saj, Travis Scott pas lindjes së vajzës. Në Snapchat, Kylie ka publikuar disa imazhe me të cilat ka treguar se dhoma i ishte mbushur me 443 trëndafila pas lindjes së vajzës, të gjitha këto dhuratë nga mikja e saj e ngushtë.

Share With:
Translate »
1020 Views