Shumë shpejt, në treg libri i parë i Meghan Markle dhe gjejeni për kë flet

Meghan Markle ka zbuluar sot se ka shkruar një libër për fëmijë i cili kushton 12.99 paund, i titulluar “The Bench”, për të cilin është inspiruar nga Princ Harry dhe djali i saj, Archie.

Ky libër vjen i ilustruar me pikturat e një ushtari me flokë të kuqe. Dukesha tha se ky libër do të publikohet në shtetet e bashkuara të Amerikës si dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

“The bench” sjell lidhjen speciale të babait dhe djalit, e parë nga sytë e nënës. Dukesha ka nisur ka shkruajë në muajt e parë kur erdhi në jetë djali dhe botimi do të publikohet në 8 qershor tek “Random House Children’s Book” e do të ilustrohet nga artisti ‘best selling’ i Kalifornisë, Christian Robinson

Share With:
Translate »
122 Views