Si do të dukeshin fëmijët e këtyre VIP-ave nëse do të ishin ende bashkë!

dhe pse kanë kaluar shumë vite që pas ndarjes së tyre, ne ende i përkujtojmë çiftet ikonike të të famshmëve. Dhe megjithëse të gjithë kanë vazhduar me partnerë të tjerë tani, ne ende mund të ëndërrojmë për një univers paralel ku historia e tyre e dashurisë do të kishte mbijetuar dhe ku të dyja pamjet e tyre do të përziheshin për të krijuar një djalë apo një vajzë që është mini-versioni i të dyve.

‘Bright Side ‘pëlqen të imagjinojë përtej kufijve të vendosur nga realiteti dhe rrethanat. Ne imagjinuam se si do të dukeshin fëmijët e disa prej yjeve tanë të preferuar. Hidhini një sy:

1. Sofia Coppola/Keanu Reeves

2. Justin Timberlake/ Cameron Diaz

3. Johnny Depp/Winona Ryder

4. Jessica Biel/Chris Evans

5. Tom Cruise/Penelope Cruz

6. Ryan Reynolds/Scarlett Johansson

7. Jamie Dornan/Keira Knightley

8. Jude Law/Sienna Miller

9. Puff Daddy/Jennifer Lopez

10. Macaulay Culkin/Mila Kunis

11. Orlando Bloom/Kate Bosworth

12. Russell Brand/Katy Perry

13. Jake Gyllenhaal/Kirsten Dunst

14. Jennifer Aniston/Brad Pitt

15. Adam Brody/Rachel Bilson

Share With:
Translate »
65 Views