Si duket nga brenda festa e ditëlindjes së vajzës së Beyonce?

Beyonce bërë që të gjithë ndjekësit e saj të kthejnë kokën pas, duke ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, foto të papublikuara më parë.

Ylli i muzikës pop, zbuloi pamjen e binjakëve, Rumi dhe Sir së bashku me një foto nga festa e 7-vjetorit të vajzës së madhe, Blue Ivy.

Festa e ditëlindjes u ndërtua e gjithë mbi atmosferën “rose-gold”, në të cilën Blue ka hyrë e veshur në të njëjtat nuanca. Ivy është shfaqur e veshur me një palë syze, ndërsa në fytyrën e saj dallohej dhe lumturia. Vëmendjen e morën gjithashtu dhe dy binjakët, Rumi dhe Sir, të cilët kanë pozuar të qeshur krah mamasë së tyre.

   

Share With:
Translate »
378 Views