Si i riktheu Learta linjat pas lindjes së vajzës?

Disa muaj më parë, u bë nënë për herë të dytë.

Sfidën e shumë grave për të hequr kilogramët e tepërt,Learta Jakupi e ‘mori shtruar’.

 

Ajo shijoi në maksimum muajt e parë pas ardhjes në jetë të Matinës.

Tashmë kur vajza po shkon duke u rritur, Learta hap pas hapi po ndan kohë edhe për veten.

Prej muajsh, ajo i është nënshtruar një regjimi të humbjes në peshë.

E si do thoni juve?

 

Learta ka zgjedhur një trajnere personale dhe ushtrimet në bazë ditore për të rikthyer linjat e dikurshme.

Në këtë proces, ajo duket se është goxha e rregullt.

Këtë e ka lënë të  kuptohet trajnerja e cila ka ndarë me ndjekësit pak nga rrugëtimi i Leartës drejt peshës ideale. /Prive.al

Share With:
Translate »
107 Views