Si ikin vitet! Uliksi bën 7 vjeç dhe mami Adelina nuk i mbajti dot emocionet

Sot ka festë në shtëpinë e Adelina Ismailit dhe bashkëshortit të saj Val Krasniqit.

Djali i tyre Uliksi, feston shtatëvjetorin e lindjes.

Adelina hyri në Instagram, për të uruar të birin në ditën e veçantë të tij.

“Urime ditëlindjen e shtatë jeta jonë. Qofsh gjithmonë i lumtur. Të duan mami e babi me së shumti ne botë,” shkroi Adelina në postimin e saj.

Edhe ne i bashkohemi postimit dhe i urojmë edhe 100 vite Uliksit të vogël.

Share With:
Translate »
38 Views