Si shoqe! Adelina Thaqi na prezanton me të bijat

Adelina Thaçi është këngëtarja e njohur kosovare, e cila ka shumë admirues.

Adelina për vite me radhë ka sjell këngë të mrekullueshme, ndërkaq sot merret më tepër me aftësimin profesional të këngëtarëve të rinjë.

Adelina Thaçi është nënë e lumtur e dy vajzave, të cilat tashmë janë rritur e i janë vërë si shoqe, shkruan “Kosovarja”.

Adelina dhe të bijat aktualisht ndodhen në Zvicër.

No description available.

Share With:
Translate »
31 Views