Si ti me motrën tënde, do të shkriheni me këtë video nga fëmijëria e Kylie dhe Kendall

Kendall dhe Kylie Jenner janë dy nga motrat më të suksesshme në botë,  por kur vjen puna tek fëmijëria e tyre ato janë si të gjitha ne. Të rrëmujshme dhe me dëshirat e një fëmije.

“Cosmopolitan.com” ka publikuar një video nga fëmijëria e tyre ku vajzat shfaqen çapkëne dhe shumë të dhëna pas make up-it edhe pse shumë të vogla.

Ajo që bie më tepër në sy është këmbngulja e Kendall për të treguar sesa e rrëmujshme ka qenë Kylie.

“Ajo është shumë e rrëmujshme, çdo mëngjes dhoma e saj duket sikur ka plasur bomba”- ka thënë Kendall.

Kendall And Kylie Jenner's Best Moments

Kendall Jenner and Kylie Jenner's sisterly moments are just like you and your sisters. Try and see how many times Kendall points out how messy Kylie is ?

Posted by ELLE Magazine (US) on Thursday, March 8, 2018

Share With:
Translate »
556 Views