Si u duk Matini me mamin dhe babin në ditën e parë të shkollës

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli para disa orësh ka ndarë disa fjalë të ëmbla për nipin e saj.

Shyhretja për Matinin ka thurur vargjet me të ëmbla duke i uruar një vit të mbarë shkollorë.

“Matin shpirt urime ditë e parë e shkollës, paç suksese në çdo fushë të jetë”.

Kujtojmë siç do gjyshe ashtu edhe këngëtarja është krenarë për çdo arritje të nipave dhe mbesave të saj.

Share With:
Translate »
81 Views