Pushimet e Xhensilës dhe Besit këtë verë kanë shije tjetër…

Ajo së fundmi u përfol për fotot e fundit që ka postuar me barkun e fryer.

Duket se Xhensila po i shijon këto ditë të shtatëzanise duke pushuar.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, mjekër dhe pishinë

Këngëtarja para pak minutave ka postuar disa foto me familjen nga pishina

Mund të jetë një imazh i 1 person, gërsheta dhe pishinë

Familja së bashku po shijojnë pushimet të lumtur.

 

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe pishinë

Share With:
Translate »
50 Views