Si “u zhduk” Tina Turner? Një fëmijë i hipi mbi shpinë për të bërë foto, statuja thyer ra mbi vajzën e vogël, e cila përfundon në spital

Mësohet arsyeja e vërtetë se pse ‘u zhduk’ statuja e Tina Turnër në shëtitoren “Taulantia” të Durrësit. Sipas një denoncimi të publikuar nga JOQ një familje thotë se një vajzë e vogël duke bërë foto dhe statuja i ka rënë sipër.

“Përshëndetje, Duke i bere foto fëmijës i bie sipër statuja gjysme e thyer. Fëmija me dëmtime ne koke dhe gjithë trupin. TMERR”, thuhet në denoncim.

Megjithatë duket se fëmija  ka qenë mbi statujën, e cila nuk ka rezistuar.

Momenti kur statuja bie mbi vajzën

Share With:
Translate »
46 Views