Silvana Bushati flet për sherrin me Linda Rein: Fëmija im gej? Larg qoftë!

Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin e bujshëm të Silvana Bushatit me Linda Rein gjatë emisionin “360 gradë”. Ky sherr është rikthyer sot në vëmendje kur Silvana e ftuar në emisionin “Kafsho” në RTV Ora, u pyet nga gazetari Ronaldo Sharka për Lindën.

“Jam kundra çdo gjëje që bëhet jashtë natyrës. Nuk më shqetëson, por thjesht nuk është njerëzore. S’kam patur asgjë me Lindën, ishte mendimi im. S’jam takuar dhe s’ma merr mendja se do takohem”, tha Silvana.

E pyetur nga gazetari nëse fëmijët e saj do kishin orentim seksual të gjinisë së njejtë, Silvana menjëherë u përgjigj: “Thuaj qoft larg! Nuk kam asgjë kundra, por që do e pranoja nëse do e bënte të ndihej mirë, edhe pse jam një nënë me mendime të vjetra”.

Share With:
Translate »154 Views