Sinan Hoxha publikon foto me djalin e vogël, ja sa është rritur ai

Këngëtari i mirënjohur Sinan Hoxha është mjaftë aktiv në rrjetet sociale.

Ai pak orë me parë ka ndarë një foto me djalin e tij Ayanin.

Të lumtur pranë njëri tjetri babë e djalë, nuk kanë munguar as komentet nga ndjekësit teksa kanë venë re sa është rritur djali i këngëtarit.

Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë prindër te dy djemve.

Share With:
Translate »
20 Views