Urimi i ëmbël i Shkurtes për të voglin e saj dhe fotot e rralla familjare

Sot ka festë në familjen e këngëtares Shkurte Gashi.

Kjo sepse djali i dytë i këngëtares feston sot ditëlindjen.

Kroni po mbush 1 vjet jetë dhe këngëtarja hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi nga festa e ditëlindjes dhe për ta uruar të birin.

Ajo ndau disa fjalë zemre dhe si nënë i uroi me të mirat e kësaj bote.

Shumë urime për Kronin!

Share With:
Translate »
55 Views