“S’ka si katuni jonë”, Rama flet për Surrelin dhe publikon foton e djalit

Kryeministri Rama këtë fundjavë ka vendosur të qëndrojë larg jetës politike.
Rezet e diellit të ditës së sotme, Rama po i shijon bashkë me djalin e tij Zahon, në Surrel, atje ku kryeministri ka edhe shtëpinë.
Në një postim në Twitter, Rama shkruan, me një fjalor që rrallëherë jemi mësuar ta shohim:
“Kopenhageni ka Noma, londra ka Zuma, Roma ka Pergola, tirona ka Il Gusto, por ama katuni jonë, Surreli, ka Rexhekri dhe s’ka si katuni jonë”- bashkëngjitur fotos së djalit të tij, Zaho.

Share With:
Translate »
546 Views