Sot gjyshër të 10 nipërve e mbesave, Sabri Fejzullahu dhe Nera sjellin duetin për herë të parë në ekran | Video

Sabri Fejzullahu numëron sot 50 vite karrierë në muzikë. I ftuar sot në emisionin “Rudina” ai tregoi se si është njohur me bashkëshorten e tij Nera. Çifti na tregoi se talent në muzikë ka edhe Nera, por për dëshirën e Sabriut, ajo e ndërpreu këtë rrugëtim duke iu dedikuar një profesioni tjetër.
Por sot, për herë të parë, ata kënduan duet një nga këngët më të dashura për publikun “Pranverë në Prishtinë”. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1207 Views