‘S’të falenderoj dot mjaftueshëm’ Einxhel i dedikon fjalë zemre motrës së Dagz për ditëlindje

Shumë herë është diskutuar marrëdhënia mes kunatave qe nga ‘Big Brother VIP Albania 1’.

Por Einxheli është ajo qe ka treguar në mediat sociale se ajo dhe Aurora kanë një marrëdhënie shumë të mirë.

Andaj Einxheli për ditëlindje të Aurorës ka thur fjalët me të mira.

“Ti je halla & tezja qe çdo njeri do të donte të kishte dhe ne ndjehemi me fat qe je e jonë, Asnjë fjalë se përshkruan dot dashurinë qe kemi për ty dhe s’të falënderojmë dot kurrë mjaftueshëm për gjithçka për ne, Qofsh pirjet e qeshur siç je kur luan me Trev dhe rrofsh për të qeshur me stërnipat e tu” kishte shkruar Einxheli.

Share With:
Translate »
88 Views