Stefi Prifti zbulon fotot përrallore nga martesa e vajzës së tij dhe ka disa fjalë për të thënë

Gëzimi i madh, sidomos për një baba është martesa e vajzës ku qëllon shpesh që të mbetesh pa fjalë. Megjithatë Stefi Prifti e ka marrë veten nga emocionet dhe tashmë ka ndarë me fansat e tij disa foto e video nga dasma e vajzës së tij, Maria.
Ai thotë se gjithçka ishte si një përrallë.
“Ja arrita edhe unë kësaj dite! 😍 Me një mungesë të madhe por, kështu është jeta. Jo thjesht dasmë, por më është dukur vetja si në përrallë”, shkruan Stefi në fotot e publikuara.

View this post on Instagram

Ja arrita edhe une kesaj dite! 😍 Me nje mungese te madhe por, keshtu eshte jeta… Jo thjesht dasem, por me eshte dukur vetja si ne perralle…🙏🏻😍 Ketu jane 9 foto dhe nje video e shkurter, vetem nga ceremonia e celebrimit dhe kokteilit 🥂❤️❤️ Pooor… keto perralla nuk mund te krijohen vetem…! Sa shume njerez dhe sa shume artiste 👩‍🎨 secili ne punen e vet kane ideuar dhe punuar per realizimin e tyre! Shume kolege dhe miq me kane befasuar me rrespektin dhe dhuratat e cmuara, qe ky gezim i imi i pare te kete kete cilesi absolute! Nuk di nga ta filloj…! Meqenese diten e djeshme une bera tre falenderime publikisht… 1. Per mikeshen dhe starin e stilizmit shqiptar znj. @enadaatnikolla 🌟fustanin e dyte te personalizuar per vajzen time Maria dhe fustanin e vajzes se vogel, Joana ❤️❤️ 2. Fustani i pare i nuserimit nga znj. @amardatoska dhe miku im @ermalmamaqiofficial 3. Kolegen dhe mikeshen tone te jashtezakonshme @aurelagaceofficial, asgje nuk do te dukej kaq e bukur pa nje dekor perrallor…🌟🌷🌸🎈🎉🎊🎈🌹🌹🌹dhe sonte dua te falenderoj vecanerisht znj. Lida Demneri , @endju_dekor 🙏🏻 njeriu qe e shnderoi Hotel Plazen ne nje magji… padyshim me stafin e saj dhe gjithe koleget e tjere – partnere ne nje pune kolosale. Faleminderit Lida 🙏🏻😍 Dhe padiskutim, qe gjithe kjo pune te duket bukur ne celuaret tane dhe ne kujtesen tone familjare duhet dikush te shkrepi aparatin fotografik…😍📷 nje mjeshteri me vete… Dhe ne kishim zgjedhur me te miren… @orsolamema faleminderit per cilesine dhe talentin qe ke! 🙏🏻 Sa shume trendafila u deshen per te zbukuruar kete dekor…🌹🌹🌹🌹🌹 shuuume…! Zoti Lefter Bizhga u kujdes per keto detaje. Faleminderit 🙏🏻 Padyshim, shuuume i rendesishem eshte pjesa e pregatitjes te idese se pergjithshme qe deshiron te paraqesesh si imazh te festes, duke filluar nga projektimi ne kompjuter e deri tek adezivi e gjithe skenografia ne te treja ambjentet. Njeriu qe realizoi te gjitha keto ishte, Elidoni dhe kompania e tij me kaq shume suksese, fale talentit dhe punes. Po ndricimi…? Ah Liro… na ke befasuar te gjitheve 👏👏

A post shared by Stefi Prifti (@stefi_prifti07) on

Vajza e madhe e këngëtarit, Maria, i dha fund beqarisë në një dasmë madhështore mes miqsh dhe të afërmish. Ajo kurorëzoi dashurinë e saj me piktorin dhe këngëtarin e njohur Gëzim Meta.

Share With:
Translate »
454 Views