Stormi 1 muaj dhe mami Kylie na sjell foton e plotë të saj

Një muaj që e gjithë bota flet vetëm për të. Edhe pse i kishim parë vetëm gishtat e dorës, po tani që e pamë të gjithën?

Kylie Jenner solli vajzën e saj të parë në jetë nga një shtatzani e mbajtur fsheur për 9 muaj rresht. Ajo nuk u tundua aspak të nxjerrë një foto të barkut të rrumbullakosur siç ndodh me gratë shtatzëna që fillojnë e bien në dashuri me format e tyre, edhe pse marrin kg më tepër.


Por duket se Kylie nuk i reziston dot të bijës, e cila me siguri është shumë herë më e bukur nga ç’i dukej vetja mamit shtatzënë.
Në një mujorin e vogëlushes Stormi, mami Kylie na bëri dhuratë këto dy foto të mrekullueshme. Mezi presim muajt në vijim… /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1126 Views