Suada Sherifi nuse për herë të dytë së bashku me të bijën Deizi | Video

Bukuroshja Suada Sherifi vazhdon të ruajë ende linjat e kurorës së Miss-it edhe pse është bërë nënë e një vajze. Ditën e djeshme, e veshur me fustan nusërie dhe me kurorë mbi kokë, së bashku me të bijën në krahë, kanë realizuar një set fotografik. Pas objektivit të aparatit qëndronte mikesha e saj Rezarta Shkurta që u kujdes për të gjitha detajet në mënyrë që Suada dhe Deizi të kenë një kujtim të bukur bashkë. Tani jemi kuriozë të shohim se si do duket Deizi një nuse prej vërteti. /Kids’ Time 

 

Share With:
Translate »
1519 Views