Surpriza që Tara dhe Blero i bënë Afronës na la të gjithëve gojëhapur

Ditën e sotme Afrona Dika feston ditëlindjen e saj të 25-të,  përveçse dhuratës që ajo ka marrë nga Blero prej 101 trendafilave të kuq dhe të bardhë urimi i Bleros është per tu veçuar. Ai ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme për Afronën në përvjetorin e saj të lindjes. Urimi i tij ka qënë: “Happy birthday to the most beautiful person inside and out ❤️. Ti e din që ta dëshiroj ma të mirën në botë, sepse vet je e tillë. Kurrë mos ndrysho rri kështu siq je babyLove Afrona Dika, Ta dua zemrën dhe shpirtin.” Ky po që është një urim shumë i bukur! Edhe atmosfera në shtëpinë e çifit duke fantaskie dhe dorë në të ka edhe Tara. Sa marrdhënie e bukur!

Share With:
Translate »
1295 Views