Surprizë! Çifti i famshëm do të bëhen prindër për herë të parë

Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson do të bëhen prindër për herë të parë. Pas muajsh spekulimesh për shtatzëninë, ylli i “Daisy Jones & the Six” ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Lajmin e ëmbël e ndau me fansat gjatë performancës live në festivalin muzikor Corona Capital në Mexico City

“Vendosa të vesh diçka me shkëlqim sot, sepse mendova se mund t’ju largonte vëmendjen nga diçka tjetër që po ndodh”, tha Waterhouse, duke treguar formën e barkut të saj ndërsa ishte në skenë

Këngëtarja e “To Love” ndezi për herë të parë thashethemet për shtatzëninë në tetor ku u shfaq krah yllit të “Twilight” në GO Awards në Los Angeles

Dyshja janë në lidhje prej pesë vitesh, megjithatë ata kanë arritur ta mbajnë romancën e tyre larg vëmendjes
Pattinson dhe Waterhouse konfirmuan zyrtarisht lidhjen e tyre në dhjetor 2022 teksa morën pjesë në një shfaqje të modës Dior në Giza, Egjipt.

Çifti u fotografua në tapetin e kuq, si dhe të ulur krah për krah në spektakël

Share With:
Translate »
45 Views