Surprizë emocionuese për Meritonin, banori takon të atin në ‘studion’ e tij

Produksioni ka surprizuar mbrëmjen e sotme një prej banorëve të shtëpisë së ‘BBV3’.

Bëhet fjalë për Meritonin, i cili është surprizuar nga babai i tij, z.Sami Mjekiqi

Ky i fundit erdhi si i ftuar në ‘studion’ që ‘Vëllai i Madh’ krijoi për Meritonin.

“Më ka përcjelë ngado kur kam qenë i vogël. Më ka qëndruar afër dhe e falënderoj për gjithçka”, u shpreh Meritoni.

Share With:
Translate »
21 Views