Surprizë! Modelja shqiptare në ditët e fundit të shtatzanisë, por ne sapo e morëm vesh

Përfaqësuesja e Kosovës në garën e bukurisë “Miss Universe”, po jeton gëzimin e pritjes së ëmbël…
Zana Krasniqi, e zgjedhura e Kosovës në 2008-n, pritet të bëhet nënë për herë të tretë.
Ajo ka disa kohë që është zhvendosur në Kosovë, së bashku me familjen.

Ajo është tërhequr krejtësisht nga pasarela për t’ju përkushuar fëmijëve dhe mesa duket nga foto e publikuar është në fund të shtatzanisë sepse barkun e ka goxha të fryrë.
“Baby nr3” shkruan Krasniqi e cila është nënë e një djali dhe një vajze më të madhe


Ne i urojmë shtatzani të mbarë edhe pse na mungon shumë në ekranet tona. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
1024 Views