Befason Vesa Luma, ja sa fëmijë dëshiron të bëjë

Këngëtarja shqiptare Vesa Luma është nënë e një djali Liam.

Dhe këngëtarja ka zbuluar se dëshiron që të ketë më shumë fëmijë.

Në një postim në InstaStory, Vesa shkruan se nëse do ketë mundësi dëshrion të bëjë 6 fëmijë.

Këngëtarja është zhvendosur në New Zeland së bashku me bashkëshortin Big Basta dhe djalin.

Duke iu përgjigjur pyetje të fansave, Vesa u shpreh se shumë shpejt do të jetë në Shqipëri e Kosovë.

Share With:
Translate »
575 Views