Sylvester Stallone, babai më me fat në Hollywood

Dy bukuroshet kanë vendosur të ndjekin hapat e babait përsa i përket famës, dhe duket se po ia dalin me sukses.

Vajzat e aktorit janë modele dhe tashmë edhe imazh i një prej firmave më të njohura që është Chanel.

Sophie dhe Scarlet ishin të ftuarat speciale në eventin “We Love Coco” të organizuar nga shtëpia e modës dhe të dyja u shfaqën mjaft elegante të veshura me fustane të firmës, ndërsa pozonin në tapetin e zi së bashku.

Share With:
Translate »
769 Views