Archive

Në ditëlindjen e parë të Floranit, djalit të Albanit dhe nipit të Dr. Florit, është rikijuar një fotografi e pabesueshme e treshes historike të West Side Family. Por

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ne në Instagram një fotografi nga fëmijëria ku duket sëbashku me të vëllain Alban dhe babin e tyre të ndjerë. Sic duket ato

Translate »