Bashkohet grupi West Side Family, ja kush e zëvendëson Dr. Florin

Në ditëlindjen e parë të Floranit, djalit të Albanit dhe nipit të Dr. Florit, është rikijuar një fotografi e pabesueshme e treshes historike të West Side Family. Por tashmë mes tyre ndodhet Florani i vogël, i denjë për të zëvendësuar vendin e pazëvendësueshëm të xhaxhait të tij të ndjerë. Edhe në foton që ka ndarë Eneida, e ëma e Floranit shkruan: Miri, Flori, Landi. Kjo foto na preku zemrat, ndaj vendosëm ta ndajmë me ju. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1096 Views