Beatrix Ramosaj kujton babin e ndjerë me një foto nga fëmijëria

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ne në Instagram një fotografi nga fëmijëria ku duket sëbashku me të vëllain Alban dhe babin e tyre të ndjerë. Sic duket ato do të festonin ditëlindjen e tij në këtë ditë, por fatkeqësisht jeta i ndau. Dhe Triksa si vajza e vogël e babit, nuk kishte si të mos e kujtonte këtë ditë, duke sjellë një foto nga fëmijëria, ku ato dukeshin vërtet të lumtur. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1433 Views