Archive

Momenti më i bukur i çdo ditëlindje është padyshim fryrja e qirinjve. Falë zhvillimit të teknologjisë dhe metodave të reja, tortat e ditëve të sotme, të vjen keq

Ditën e djeshme, që përkonte me Ditën e Nënave, modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, ka ndarë disa nga momentet e saj intime, gjatë lindjes së vajzës

Translate »