Modelja shqiptare publikon foto drithëruese gjatë lindjes

Ditën e djeshme, që përkonte me Ditën e Nënave, modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj, ka ndarë disa nga momentet e saj intime, gjatë lindjes së vajzës së saj.

Emina kujton eksperiencën e saj të mrekullueshme, e cila edhe pse e dhimshme, ishte një ndër më të paharrueshme për të. Ajo ka falenderuar motrën dhe bashkëshortin e saj që e kanë shoqëruar gjatë sjelljes në jetë të vajzës së saj.

Share With:
Translate »
6213 Views