Archive

Sot ka qenë një ditë me triumf fitoreje për Fiori Dardhën. Nëpërmjet një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar se halla e

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fiori Dardha, me sa duket është bërë shpejt nostalgjike dhe ka postuar foto nga dasma e saj ku i pranishëm ishte dhe

Moderatorja e njohur, Fiori Dardha, siç e dini është nënë e një djali që mban emrin Abel. Ajo poston shpesh nga "bëmat" e të birit në instagram. Sot

Të gjithë nënat e reja, kanë të njëjtin problem me gjyshet, përplasjen e mendimeve në rritjen e fëmijëve. Ndërkohë që gjyshet i mundin me eksperiencë, nënat e reja

Translate »