Dikush bëhet xheloz për Fiori Dardhën dhe nuk është i shoqi

Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fiori Dardha, me sa duket është bërë shpejt nostalgjike dhe ka postuar foto nga dasma e saj ku i pranishëm ishte dhe djali, Abel. 

Në një nga fotot e postuara, teksa po i rregullon papionin, Fiori shkruan se kishte dhëndrrin më të bukur në dasëm.

 

Por, edhe pse ajo i kushtoi pothuajse të gjithë vëmendjen bekimit të saj, ai tregohet i kujdesshëm ndaj sjelljeve të së ëmës. Kështu ai shfaqet duke ngacmuar babain e tij teksa bashkëshortja, Fiori e përqafon. Sigurisht, kjo është një foto artistike, ku Abeli shfaq xhelozinë e tij për të ëmën. Është e sigurt që për Fiorin nuk bëhen xhelozë vetëm meshkujt e jetës së saj, por edhe atë profesional! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1101 Views