Archive

Vetëm 5 vjeç dhe Harper është në gjurmët e nënës së saj Victoria Beckham. Stilistja e famshme e ka regjistruar atë në shkollën me të mirë të arteve që

Sot, ylli i futbollit, David Beckham, feston 42-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në instagram, Victoria Beckham i uron ditëlindjen bashkëshortin së bashku me

Translate »