Vajzat e preferuara i urojnë David Beckham ditëlindjen

Sot, ylli i futbollit, David Beckham, feston 42-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në instagram, Victoria Beckham i uron ditëlindjen bashkëshortin së bashku me vajzën e saj, Harper.

“Gëzuar ditëlindjen babi, nga dy vajzat e tua te preferuara. Te duam shumë shumë. Puthje nga mami dhe Harper!” Lexohet në urimin e ish pjestares së Sipce Girls.
Siç duket dhe nga foto, sharmi dhe eleganca e familjes Beckham nuk mungon asnjëherë.
Edhe 100 David!

Share With:
Translate »
1013 Views