Archive

Princi William, ka folur në një intervistë të sinqertë për revistën “GQ”, për vdekjen e nënës së tij, princeshës Diana. Teksa sot ka familjen perfekte, William tregon pengun më

Të gjithë po prisnin këtë të shtunë! Pippa Middleton rrezatonte e gjitha ndërsa u largua nga kisha, si një grua e martuar përkrah bashkëshortit të saj, James Mattheës,

Një djalë i vogël është përlotur kur ka takuar për herë të parë dukeshën Kate në Luksemburg. Ajo ishte në festivalin në Place Clairefontaine dhe takoi shumë fëmijë që

Translate »