Princi William tregon pengun më të madh ndaj vdekjes së të ëmës

Princi William, ka folur në një intervistë të sinqertë për revistën “GQ”, për vdekjen e nënës së tij, princeshës Diana.

Teksa sot ka familjen perfekte, William tregon pengun më të madh të jetës së tij, që i ka mbetur pas vdekjes së nënës.

“Pengu më i madh i jetës time është se Kate dhe fëmijët e mi nuk do ta njohin kurrë atë. Do të doja të kisha këshillat e saj sot, do të doja gjithashtu që ajo të shikonte nipat dhe mbesat e saj të rriteshin”,-është shprehur William.

Share With:
Translate »
881 Views