Djaloshi përlotet kur dukesha Kate u ul për ta përshëndetur

Një djalë i vogël është përlotur kur ka takuar për herë të parë dukeshën Kate në Luksemburg.

Ajo ishte në festivalin në Place Clairefontaine dhe takoi shumë fëmijë që shprehnin dëshirë për ta takuar.

Vogëlushi e ndjeu interesin e 35-vjeçares për të, por u turpërua dhe u mbështet në shpatullën e nënës së tij duke qarë.

Fotot kanë bërë menjëherë xhiron e botës.

Share With:
Translate »
3788 Views