Archive

E ftuar sot në emisionin "Rudina" në TvKlan, këngëtarja Soni Malaj tregoi se përse nuk poston foto të vajzës së saj, Anna.  Ajo u shpreh: "Anna është italo-shqiptare. Në sytë e

Atmosfera në ditëlindjen e parë të Ansit, djalit të këngëtarit Sinan Hoxha dhe Andrrës, ka qenë vërtetë e hareshme. Në festë ishin të ftuar kolegë të babi Sinanit

Translate »