Soni Malaj tregon se përse nuk poston foto të vajzës, Anna

E ftuar sot në emisionin “Rudina” në TvKlan, këngëtarja Soni Malaj tregoi se përse nuk poston foto të vajzës së saj, Anna.  Ajo u shpreh: “Anna është italo-shqiptare. Në sytë e tyre unë jam shumë e famshme dhe nuk duan që vajza të dalë në foto sepse shqetësohen sesi do përdoren. Ata nuk kanë qejf, janë shumë rigoroz. Babai i Anës e ka me merak”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1754 Views