Archive

Victoria Beckham është ndër femrat më me influencë në fushën e modës. Ajo dhe familja e saj vishen gjithmonë me shumë stil dhe me një shije të hollë.

Sot, ylli i futbollit, David Beckham, feston 42-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në instagram, Victoria Beckham i uron ditëlindjen bashkëshortin së bashku me

Translate »