Veshja i bën përshtypje djalit të Victoria Beckham, e krahason me karotën

Victoria Beckham është ndër femrat më me influencë në fushën e modës. Ajo dhe familja e saj vishen gjithmonë me shumë stil dhe me një shije të hollë. Por kjo nuk do të thotë që brenda familjes të gjithë të kenë të njëjtin mendim për veshjet dhe ngjyrat. 
Së fundi, djali i Victorias, Romeo, ka postuar në llogarinë e tij në instagram një foto ku krahason veshjen e të ëmës me një karotë. Ndoshta ai ka goditur me krahasimin por kjo kurrsesi nuk i prish punë stilit të Victorias. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
2446 Views