Talenti trashëgohet dhe vajza e Marcela Latit na e vërteton më së miri këtë

Talenti trashëgohet dhe e kanë vërtetuar shumë nga dyshet e famshme prind-fëmijë.

Një të tillë e vulosëm vetëm me disa Insta Story mbrëmjen e sotme.

Marcela Lati, gruaja që fshihet pas fustaneve madhështore të nusërisë dhe prej pak kohësh është e para që dizajnon këpucët për nuset, ia ka trashëguar talentin me apo pa dashur vajzës së saj.

Kaltra ishte frymëzua sonte, mori një palë pantallona  xhinse të saj një bluzë me detajet e teminave dhe hodhi idenë e saj me veprime.

Rezultati? Mund t’i cilësojmë si trendin e fundit.

Gjithçka që ju duhet tani që e keni idenë është një gjilpërë dhe pe, pa harruar vullnetin.

Share With:
Translate »
679 Views