Tani ka një arsye më shumë pse e diela e Ermalit nuk është ditë pushimi

E diela e shumëpritur, dita e bekuar e pushimit për të mbledhur energjitë për një javë tjetër.

Për njerëzit e suksesshëm, e diela nuk bën përjashtim nga ditët e punës. Megjithatë, Ermal Mamaqi edhe pse i suksesshëm, ka vendosur që të dielën ta bëjë pushim dhe t’ia dedikojë familjes. Por le t’i vendosim thonjza fjalës “pushim”.

Ermali ka postuar një foto ku mban veshur mbajtësen e të voglës Sia. Poshtë fotos ai shkruan “Ditë pushimi” duke nënkuptuar se për prindërit nuk ka pushim. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
622 Views