Tani nuk ka me dyshime, Xhensila dhe Besi po presin fëmijën e parë

Prej kohësh është folur se Xhensila Myrtezaj ishte shtatzënë, por që mbetën në nivelin e thashethemeve. Ishte pjesëmarrja e këngëtares në eventin e sapohapur nga Andrra dhe Sinan Hoxha, që zbuloi barkun e saj të rrumbullakosur. Burime pranë çiftit thonë se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe po përjeton periudhën e saj më të lumtur bashkë me Besin. Edhe fotot që qarkullojnë në mediat online dhe gazeta vërtetojnë të njëjtën gjë. Urime Xhensila dhe shpresojmë të mos jetë lajm i rremë edhe këtë herë.

Share With:
Translate »
1546 Views