Zaimina nuk duroi më, sjell foton e plotë të vogëlushes

E kemi pritur gjithë kuriozitet të voglën Khloe, nisur nga zhurma mediatike që bëri shtatzania e mami Zaiminës dhe detajet e mrekullueshme të pritjes së ëmbël që ajo ndante herë pas here me ne. Ditën e lindjes së saj, me pamë vetëm doçkën e vogël, duke besuar se ajo do të ishte e mbrojtur nga rrejtet sociale dhe Zai diskrete në këtë pjesë. Por duket se mami më e re e showbizit shqiptar nuk ka duruar dot më gjatë. Ajo sapo ka postuar një foto të së bijës duke fjetur. Me të gjithë pafajsinë e botës, Khloe, edhe pse nuk ia shohim fyryrën duket si një ëngjëll. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
986 Views